More Website Templates @ TemplateMonster.com - November 07, 2011!

BeautyCenter Kilka informacji o nas i o naszym projekcie.

Abelard Giza

szerszej publiczności znany z kabaretu LIMO, którego jest liderem. W stand-upie nie boi się dotykać tematów ważnych i kontrowersyjnych.

> Abelard na facebook`u
> kabaret Limo

Katarzyna Piasecka

Charyzmatyczna, lubiąca bezpośredni kontakt z widzem. Wcześniej przez kilka lat związana ze scenę kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej.

> Kasia na facebook`u
> strona Kasi

Kacper Ruciński

Pochodzi z Malborka. Wie, co chce powiedzieć i robi to w błyskotliwy, czasem bezczelny sposób. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym.

> Kacper na facebook`u
> strona Kacpra

Kilka s��w o naszym projekcie:

Stand-up Bez Cenzury
(facebook.com/StandupBezCenzury) to wspólny projekt trójki dobrych kumpli, czyli Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego.

Od listopada 2010 roku występują razem w klubach całego kraju, tworząc rasowe wieczory stand-up. Każdy z takich wieczorów trwa około dwóch godzin i przebiega w luźnej, knajpianej atmosferze.

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki.
W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. Do grupy najlepszych przedstawicieli polskiej sceny stand-upu z pewnością należy trójka komików projektu Bez Cenzury. Każdy jest inny, każdy porusza inne tematy na swój sposób, ale łączy ich jedno – forma stand-upowa. Na scenie są sobą i opowiadają o tym, co ich dotyczy, denerwuje, cieszy. Nie potrzebują do tego rekwizytów. Wystarczy poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością.
Do Góry